Πίνακας ανακοινώσεων

Θέμα: Ασκήσεις Η/Υ για επί πτυχίω φοιτητές στο μάθημα Εισαγωγή στα Υπολογιστικά Οικονομικά
Ημερομηνία ανάρτησης : 14/02/2020
Ισχύει μέχρι : 28/06/2020

Γεια σας,

Όσες και όσοι από εσάς χρωστάτε ακόμη το μάθημα Εισαγωγή στα Υπολογιστικά Οικονομικά και δεν έχετε περάσει τουλάχιστον μία από τις πέντε ασκήσεις του εργαστηρίου Η/Υ τότε μπορείτε:

1. Να περιμένετε το επόμενο ακαδημαϊκό έτος
  2. Να έρθετε για επαναληπτική εξέταση των ασκήσεων είτε στο τέλος Μαρτίου, είτε στα μέσα Μαΐου. Η ακριβής ημερομηνία δεν είναι δυστυχώς ακόμα γνωστή. Σας παρακαλώ ελέγξτε και πάλι αυτή την ανακοίνωση στο διάστημα 1-7 Μαρτίου 2020. Προϋπόθεση συμμετοχής σε αυτή την επαναληπτική εξέταση στο εργαστήριο είναι (προφανώς) να δηλώσετε το μάθημα.

Σας υπενθυμίζω πως χωρίς να έχετε περάσει τουλάχιστον 1 άσκηση δεν υπάρχει δυνατότητα συμμετοχής στις εξετάσεις.

Η ρύθμιση αυτή ισχύει μόνο για φορά (μεταβατική περίοδος) και μόνο για επί πτυχίω φοιτητές.

Με αγάπη,
Αθανάσιος Σταυρακούδης